• توضیحات
  • نظرات

[vc_row height=”small”][vc_column][us_page_title font_size=”20″ color=”#0a34d8″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column el_class=”boxxxx” css=”.vc_custom_1606378040382{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;}”][vc_column_text]

دلایل مهم برای خرید دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور ها توسط بیشتر صاحبان مشاغل و کسب و کار ها خریداری و نصب می شوند. اما سوالی که در ذهن شما وجود دارد این است که آیا باید یک دیزل ژنراتور بخرم؟ این مقاله به شما اطمینان می دهد که مزایای خرید یک دیزل ژنراتور بسیار گسترده است.چرا باید در یک دیزل ژنراتور سرمایه گذاری کرد؟

برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا شما باید در یک دیزل ژنراتور خریداری کنید یا خیر و اینکه آیا می توانید از آن بهره مند شوید ، می خواهیم در مورد دلایل اصلی خرید دیزل ژنراتور صحبت کنیم. اگر احساس می کنید که هر یک از نکات مطرح شده در زیر می تواند در مورد شرایط شما استفاده شود و ممکن است در آینده زندگی شما را آسان کند ، باید پیش بروید و خرید را انجام دهید. ممکن است یکی از بهترین تصمیماتی باشد که گرفته اید.

دیزل ژنراتور ها بعد از قطعی برق، در چند ثانیه کار را شروع می کنند

نکته قابل توجه در مورد ژنراتورهای آماده به کار دیزل این است که با اضافه شدن سوئیچ انتقال اتوماتیک، از لحظه ای که پنل خرابی شبکه را تشخیص می دهد، شروع به کار می کنند. (اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار تابلو های ATS ). بدون نیاز به اقدامات پیچیده یا شروع دستی، سطح اختلال در حداقل مطلق حفظ خواهد شد.

آرامش ذهن خود را بدست آورید

صرف داشتن آرامش ذهنی همراه با داشتن یک دیزل ژنراتور در واقع یک معامله بسیار مهم است. هیچ کس نمی خواهد این مشکلی را که به دنبال قطع شدن برق ایجاد می شود تجربه کند و شما می دانید که اگر یک سیستم برق ژنراتور بر روی ملک خود نصب کرده باشید ، هرگز نگران نخواهید شد.

اگر یک خانواده داشته باشید ، می دانید که شرایط بد آب و هوایی و طوفان های بزرگ برای کودکان خردسال به ویژه دشوار است. به خصوص وقتی که آن آب و هوا منجر به اتلاف قدرت گسترده شود. اما با وجود ژنراتورهای آماده به کار ، می توانید مطمئن باشید که هرگز اینگونه نخواهد بود.

خواه صاحب یک مغازه ، آشپزخانه ، رستوران ، کیترینگ یا به سادگی یک صاحب خانه خانوادگی باشید ، غذا در یخچال و فریزر شما باید تازه بماند. آخرین چیزی که شما نیاز دارید قطع طولانی مدت برق و عدم منبع تغذیه پشتیبان برای حفظ سهام است. این بدان معناست که غذا به احتمال زیاد از بین می رود. اما اگر یک ژنراتور پشتیبان نصب کرده باشید ، به کار می افتد و یخچال ، فریزر و هر وسیله دیگری در خانه یا محل کار شما در عرض چند ثانیه دوباره کار می کند و دوباره کار می کند.

 بدون افت هزینه های بهره وری

در صورت قطع برق ، تا زمان برقراری مجدد برق شبکه ، مشاغل می توانند کم و بیش فلج شوند. به این دلیل که بیشتر نقش ها و فرایندهای درگیر در مشاغل مدرن به طریقی یا دیگری به برق متکی هستند. این امر متعاقباً به معنای ضربه بزرگ مالی برای تجارت است زیرا بهره وری به سادگی به صفر می رسد. با این حال ، اگر شما یک مجموعه ژنراتور قدرتمند و قابل اطمینان با بهره وری سوخت دیزل با قدرت بالا و قابل اعتماد نصب کنید نگرانی از بین می رود.

روشن نگه داشتن سیستم های امنیتی در حین قطع شدن

وقتی برق قطع می شود، سیستم های امنیتی مورد اعتماد مشاغل نیز اغلب پایین می آیند. این یک خطر بزرگ است زیرا به راحتی و بدون داشتن قدرت ، می توان به مشاغل سرقت کرد. اما اگر صاحب مشاغل بخواهد ژنراتوری را نصب کند که می تواند بلافاصله وارد عمل شود و این سیستم های امنیتی را راه اندازی کند ، مجرمان نمی توانند به راحتی از پس آن برآیند.

پیشگیری از سیل

قطعی برق همچنین بر کار نکردن پمپ های مخزن تأثیر می گذارد. اگر برای جلوگیری از جاری شدن سیل در خانه یا محل کار خود به پمپ ها اعتماد کنید ، این یک خطر واقعی است. اما با ژنراتور سوخت دیزل برای تأمین انرژی الکتریکی پشتیبان ، این خطر به راحتی جلوگیری می شود.

می توان در غیرمنتظره ترین زمان ها به قدرت پشتیبان نیاز داشت

شما هرگز نمی دانید که چه موقع می تواند قطعی برق اتفاق بیفتد ، و قطع برق اغلب در غیر منتظره ترین و ناخوشایندترین زمان ها اتفاق می افتند.بنابراین، بسیار مهم است که با یک یا چند مولد قدرتمند که می توانید به آن ها اعتماد کنید، برای این شرایط آماده شوید. بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده اید، قطعاً چیزی است که باید به طور جدی در نظر بگیرید. این سرمایه خود هزینه خود را پرداخت خواهد کرد.همچنین در این مقاله نیز اطلاعاتی در مورد مزایا و معایب دیزل ژنراتور ها آمده است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

لطفا دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پرسش و پاسخ


اگر سوالی دارید بپرسید

login-user

نام خود را وارد کنید

شماره موبایل خود را وارد کنید

02:00

login-user

شماره موبایل خود را وارد کنید

02:00

ثبت نام